בקרה תקציבית לסטארטאפים

בקרה תקציבית לסטארטאפים היא הכלי היעיל ביותר למנהלים להשגת שליטה מלאה וקבלת החלטות מושכלת המבוססת על נתונים פיננסיים.
הבקרה מתבצעת על ידי כלכלן ורו"ח אשר מבצעים ניתוח של ההוצאות והכנסות החברה חודש בחודשו אל מול תוכנית שנתית.

שירותי בקרה תקציבית

למה חשוב לבצע בקרה תקציבית?

בקרה תקציבית לסטארטאפים היא כלי המאפשר לך, המנהל, לקבל תמונת מצב פיננסית עדכנית המאפשרת לך לקבל החלטות ניהוליות על בסיס מידע פיננסי תקין. היא מתאפשרת כמובן רק במידה והנהלת החשבונות מתנהלת באופן תקין ומלא. היכולת למדוד חודש בחודשו את ההישגים או הפערים כל מול היעדים השנתיים משקפת למעשה לשדרה הניהולית את תפקוד העסק ולזהות מגמות באופן כמעט מיידי.

זאת בניגוד לניהול פיננסי על ידי דוחות שנתיים או דיווח רואה החשבון אבל מבוצעים לרוב בתקופות רבעוניות או שנתיות.

לאחר איסוף החומרים מהנהלת החשבונות והזנתם אל המערכת מתקבל פלט מידע פיננסי המאפשר לכלכלן או רואה חשבון לבצע ניתוח פיננסי מעמיק של הסטארטאפ. 

כאשר מדובר על בקרה תקציבית לסטארטאפים, מה שאינו מדיד לא יכול לעבור תהליך ייעול באופן תדיר. היכולת לבצע שינויים בתזמון מיידי מתקבלת רק כאשר יש יכולת לזהות את הנקודות הנדרשות ולבצע בדיקה בתוך פרק זמן קצר יחסית של תוצאות השינוי. במציאות העסקית של היום לא ניתן להמתין לתוצאות שנתיות על מנת לקבל תמונת מצב עסקית. ולכן סטארטאפים המאמצים את הכלי הפיננסי הזה מסוגלים לייצר מציאות עסקית במקום תגובה מאוחרת ולא יעילה.  

בקרה תקציבית לסטארטאפים מאפשרת את היכולת למדוד כל חלק וחלק מהסטארטאפ באופן ברור על מנת להבין את התקורות, ההכנסות והעמידה ביעדים שנתיים מאפשרת למנהלי העסק להבין את תמהיל ההכנסות וההוצאות באופן טוב יותר. בדיקה של רווחיות והוצאות לפי מוקדי רווח מציגה תמונה נכונה יותר ומלאה על הסטארטאפ ובכך היא משפיעה על הצבת יעדים ובניית תקציב שנתי נכון יותר לסטארטאפ.

משקיעים בהצלחה שלך

אתה רגיל לשמוע מספקים שונים "תשלם – תקבל".

אנו חברה להנהלת חשבונות אשר מבינה כי ההצלחה של הסטארטאפ שלך, היא ההצלחה שלנו. זו בדיוק הסיבה כי חברות רבות מצאו אצלנו בית חם ומקצועי במשך שנים רבות, מתוך ידיעה שמנהלי הכספים של The Founders לא רק בונים הצלחות, אנחנו בונים מערכות יחסים של שותפות עסקית, לטווח הארוך,בדרך ליעדים חדשים ובעיקר להצלחות כלכליות ועסקיות.
נשמח להכיר וללמוד כיצד נוכל לסייע להצלחה של הסטארטאפ שלך, עכשיו ובעתיד.

אתם בטח מכירים חלק מהשותפים העסקיים שלנו: