הנהלת חשבונות לסטארטאפים

ניהול סדור של כלל המידע הפיננסי על פעולות החברה הינו קריטי, ומאפשר שיקוף ברור של מצבה הכלכלי של החברה והתאמה לתוכנית עסקית רלוונטית למטרותיה ויעדיה העסקיים.

אנו מציעים שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ המבוססים על שילוב בין הטכנולוגיה שפותחה כאן אצלנו על בסיס ידע וניסיון יקר ערך וניהול אישי של אנשי מקצוע מעולים, ומעניקים שליטה מלאה על הכנסות והוצאות הסטארטאפ, קבלת החלטות מקצועית והכנת הקרקע לביצוע בקרה תקציבית או סמנכ"ל כספים חיצוני.

הנהלת חשבונות לעסקים

דש-בורד פיננסי

כלי ייחודי שפותח אצלנו בבית המאפשר ליזמים ולמקבלי החלטות בארגונים הסתכלות ניהולית על כלל ההיבטים הפיננסים של החברה בכל נקודת זמן וללא צורך בפרשנות או בהצלבת דוחות.

המשמעות הינה שליטה מלאה בכף ידכם: תמונת מצב מקיפה על ביצועי החברה, ויכולת לקבל החלטות מהירות וחכמות.

הנהלת חשבונות במיקור חוץ

למה כדאי לעבוד עם הנהלת חשבונות במיקור חוץ?

בעוד שהנהלת חשבונות מסורתית בסטארטאפים מאופיינת בכך שעיקר עיסוקה הינו ארגון ודיווח לרשויות המסים, שירות הנהלת חשבונות לסטארטאפים במיקור חוץ, המשולבת עם בקרה תקציבית מאפשרת הפקת ידע רב המשמש לקבלת החלטות ניהוליות מדויקות לסטארטאפ.

צוות חיצוני מקצועי המקיף את כלל הידע והכישורים הנדרשים על מנת להפיק ידע זה ללא צורך בהעסקת ישירה של אנשי מקצוע בתחומי הנהלת חשבונות, חשבות ורו"ח, מאפשר ניהול חכם וגמיש.

בקרה תקציבית הינה למעשה תהליך איטרטיבי של תכנון אל מול ביצוע, וכוללת את הנושאים המרכזיים הבאים:
1. קביעת מסגרת תקציב וצפי הכנסות שנתי
2. קביעת יעדים מוגדרים בקבועי זמן הרלוונטים לעסק (חודשי. רבעוני וכו)
3. חלוקת הפעילות למרכזי רווח
4. ניתוח בקרה ובנית תוכנית פעולה

הצבת יעדים מדויקת ונכונה לארגון על ידי רו"ח מוסמך ועל בסיס ראיה רוחבית המבוססת על ידע רב וניסיון, תסייע בכך שתאפשר קבלת החלטות מושכלת בכל רגע נתון.

ניהול כספים מצוין דורש יכולות וכישורים שהינם תוצאה של ניסיון ועבודה על מגוון פרספקטיבות, היכרות עם השחקנים ותשוקה לעשיה.

היכולת להתמודד עם שינויים בלתי צפויים, עם תקנות רגולטוריות ואתגרים עסקיים הינה אחד הכישורים המרכזיים שנדרשים על מנת לזהות הזדמנויות ולחזק את החברה כשחקן תחרותי אל מול מתחריו.

שליטה בפן הטכנולוגי המתפתח בתחום מהווה יתרון משמעותי נוסף שכן רואה חשבון שמעורה בכלים חדשניים ואף בפיתוח אותם כלים, מעניק לחברות את היכולת לקבל החלטות מושכלות ומדויקות יותר תפעולית וכספית.

ומעל לכל- הכישרון להבין את התמונה הכוללת, המספרים והדוחות נבנה עם הזמן ומאפשר לתרגם את המידע להזדמנויות עסקיות והגדלת הכנסות, פתיחת מקורות הכנסה נוספים או צמצום הוצאות.

ניסיון נוסף שמהווה יתרון הוא ההיכרות עם הפן הטכנולוגי. רואה חשבון אשר מעורה בהתפתחויות והכלים הטכנולוגיות בשוק מאפשר לחברה לקבל החלטות נכונות יותר תפעולית וכספית. 

והחלק החשוב ביותר בתפקיד זה הוא הכישרון בהבנת מספרים, דוחות ומסמכים אשר מתרגמים להזדמנויות עסקיות שיגדילו הכנסות, יפתחו מקורות הכנסה חדשים או יצמצמו הוצאות. כישרון זה נבנה עם הזמן ולכן חשוב לבחור רו"ח אשר מבין את הסביבה העסקית בה החברה פועלת.

תחומי האחריות של מנהל כספים חיצוני הינו רחב ובעלי השפעה אדירה על פעילות החברה. מנהל הכספים אמון על תחומי הנהלת חשבונות, ביצוע בקרה תקציבית, תכנון תקציב שנתי וביצוע בקרה של הוצאות אל מול תכנון חודשי.

הצלחתכם היא הצלחתנו

אנו בחברת The Founders, מעניקים שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ ובונים מערכות יחסים ארוכות טווח תוך מחויבות עמוקה לעמידה ביעדים ולצמיחה עסקית וכלכלית של לקוחותינו.

לאורך השנים עבדנו מקרוב עם מגוון רחב של תחומים בתעשיה ונשמח להעביר את הידע שלנו הלאה לטובת צמיחה של סטרטאפים.

למידע נוסף על שירותי הנהלת חשבונות לסטארטאפים לחצו למטה.

בין לקוחותינו: